معرفی انواع شورت زنانه + تصاویر بیشتر و خرید اینترنتی

لباس زیر

همه‌ی ما هر روز از انواع مدل شورت زنانه استفاده می‌کنیم. نمایان بودن خطوط شورت از زیر لباس برای همه‌ی ما مکررا اتفاق افتاده‌است، اما معمولا هیچ یک از ما در مورد چنین مسائلی تبادل نظر نمی‌کنیم. انتخاب یک مدل درست از میان انواع شورت زنانه، راحتی و اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد.

 

۱ – شورت پادار Boy Shorts

این مدل از انواع شورت زنانه، بر خلاف معمول، در قسمت ران، مستطیلی شکل هستند و شورت‌های مردانه را در ذهن تداعی می‌کنند. ویژگی اصلی شورت پادار، پوشش بالای آن است.

کِی بپوشیم : شورت‌های پادار زنانه در زیر دامن‌های کوتاه و پیراهن چین دار که امکان بالا رفتن آن‌ها بسیار است، به کار می‌روند.

این مدل از شورت‌ها در دوران قاعدگی گزینه‌ی مناسبی نخواهد بود.

۲ – شورت کلاسیک Classic Briefs

این شورت با فاق بلند و پوشش حداکثری، قدیمی‌ترین و راحت‌ترین مدل از انواع شورت زنانه است. البته این طراحی، امروزه علاوه بر شورت‌های روزانه، در انواع شورت‌های مدرن نیز استفاده می‌شود.

شورت کلاسیک دقیقا همانی است که در بسته‌های چند‌تایی می‌خرید و با هر لباسی می‌پوشید. این مدل شورت زنانه تنها با لباس‌های ظریف و چسبان که خط شورت را نمایان می‌سازند، قابل استفاده نخواد بود.

کِی بپوشیم : شورت کلاسیک برای استفاده‌ی روزمره و در روزهای سخت قاعدگی، بهترین گزینه است.

۳ – هیپسترز / هیپ هاگرز Hipsters

در مدل هیپستر یا هاگرز، کش کمر دقیقا روی باسن قرار می‌گیرد. با اینکه این شورت، فاق کوتاهی دارد، اما هنوز پوشش زیادی را به خصوص در پهلوها ایجاد می‌کند.

کِی بپوشیم : این مدل شورت زنانه، در زیر جین‌ها و دامن‌های فاق کوتاه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شورت زنانه

۴ – شورت تانگ Thongs

این مدل از انواع شورت زنانه چیزی در حدود ۷ الی ۸ سانتی متر زیر کمر و روی استخوان لگن قرار می‌گیرد. در طراحی شورت تانگ، یک بند دور تا دور کمر را فرا می‌گیرد و دو قطعه‌ی مثلثی، پشت و جلو را می‌پوشانند.

در برخی از مدل‌های تانگ، بند کمر می‌تواند پهن‌تر نیز باشد.

کِی بپوشیم : با اینکه جنبه‌ی زیبایی در شورت تانگ بیش‌تر مطرح است، اما تا جایی که نمایش بند شورت از زیر لباس مطرح نباشد، با انواع پیراهن‌های کوتاه و جذب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۵ – شورت فرانسوی French-Cut

شورت فرانسوی یکی از محبوب‌ترین انواع شورت زنانه است. در این طراحی، مانند شورت کلاسیک، از فاق بلندی استفاده شده است. تنها تفاوت این دو در انحنای بیش‌تر برش در قسمت دور ران است که پوشش کمتری نسبت به شورت کلاسیک ایجاد می‌کند.

کِی بپوشیم : این مدل شورت زنانه، بهترین گزینه برای شلوارهای فاق بلند است.

شورت زنانه

۶ – شورت جی استرینگ G-String

شورت جی استرینگ که با یک برش مثلثی در قسمت جلو، و عدم پوشش در پشت، بیش‌تر جنبه‌ی زیبایی دارد. پهلوهای این لباس زیر از ۲ بند تشکیل شده‌است که روی استخوان لگن قرار می‌گیرند.

کِی بپوشیم : شورت جی استرینگ معمولا در سواحل یا زمانی که حمام آفتاب می‌گیرید، بسیار کاربردی خواهد بود.

  • شورت سی استرینگ C-String

 

شورت سی استرینگ نسل جدیدی از لباس‌های زیر زنانه است. این شورت که هیچ بندی ندارد، مانند انبری منعطف، در قالب بدن شما جای می‌گیرد.

کِی بپوشیم : حمام آفتاب، شنا و لباس شب از کاربردهای متعارف این مدل از انواع لباس زیر زنانه است. استفاده از سی استرینگ در زمان قاعدگی توصیه نمی‌شود.

• شورت چسبنده Adhesive Panty

این مدل شورت زنانه، دقیقا مانند سی استرینگ بدون بند است. اما تفاوت شورت چسبان، در پارچه ای بودن آن و چسبی است که در قسمت جلو و پشت دارد.

شورت زنانه

۷ – شورت گنی Control Briefs

شاخص‌ترین و البته محبوب‌ترین ویژگی شورت‌های گنی این است که تمامی شکم را تا بالای ناف پوشش می‌دهند. این ویژگی موجب می‌شود که قسمت‌های نرم شکم در قالبی خوش‌فرم قرار بگیرند. “راحت” و “کاربردی” دو واژه‌ی درخور و شایسته برای توصیف این مدل شورت زنانه هستند.

شورت گنی در انواع پادار و حلقه‌ای وجود دارد که هر یک طرفداران خاص خود را دارند.

کِی بپوشیم : شورت گنی هم در دوران پس از بارداری و هم به عنوان فرم‌دهنده‌ی اندام در زیر دامن‌ها و پیراهن‌های جذب استفاده می‌شود. علاوه بر این، کاربرد آن در زیر شلوارهای فاق بلند نیز زیاد است.

شورت زنانه

۸ – شورت بدون درز Seamless Panties

در راحتی، هیچ شورتی به گرد پای شورت بدون درز هم نمی‌رسد. همانطور که از نامش پیداست، هیچ درز و دوختی روی این مدل شورت دیده نمی‌شود.

شورت بدون درز انتخاب بی‌نظیری برای لباس‌های روزمره از جمله لباس‌های جذب و لگینگ‌هاست. این مدل شورت، همچنین در زیر لباس‌های توری که لباس زیر را کاملا نمایان می‌سازند، مورد استفاده قرار‌می‌گیرد.

۹ – شورت برزیلی Brazilian Brief

شورت برزیلی ترکیبی از تانگ و هیپسترز است. این مدل شورت زنانه دقیقا همان چیزی است که در یک تعطیلات ساحلی به آن نیاز دارید.

انواع شورت برزیلی به ۳ دسته تقسیم می‌شوند:

 

شورت برزیلی معمولی

شورت برزیلی با گره یکطرفه

شورت برزیلی با گره دو طرف

شورت زنانه

۱۰ – تانگا Tanga

شبیه شورت های زنانه بندی طراحی شده اند و مقدار مناسبی از باسن را به نمایش میگذارد اما برخلاف شورت های بندی، این شورت ها نوار کمر پهن تری داشته و بخش وسیعتری از میان باسن را با نوار پارچه ای میپوشاند؛ بنابراین پوشش متوسطی فراهم میکند. این شورت های فرم اروپائی به عنوان انتخابی مناسب برای لباس ساحلی و لباس شنا، به حساب می آیند.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهایی که خونریزی کمی دارید.

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: زیر لباسهای کوتاه ساحلی یا به عنوان لباس ساحلی و لباس خواب

 

۱۱- شورت فرم دهنده باسن

شورت های فرم دهنده باسن مخصوصا برای خانم هایی که باسن بزرگ و بد فرمی دارند طراحی شده اند؛ چون این شورت ها نه تنها باسنتان را به سمت بالا می آورند، بلکه علاوه بر آن فرم گرد و مشخصی به باسنتان میدهند و میتوانید پیوسته از آن استفاده کنید. کش کمر آن از جنس نوار انعطاف پذیری است که به فرم دادن بدنتان کمک میکند و شما را لاغرتر نشان میدهد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: روزهای سخت پریودی

 

شورت زنانه

۱۲- شورت فاق باز

این شورت زنانه، مدل فوق العاده ای است و این ابزار به تنهایی برای جذب همسرتان کافی است! این شورت های منفذدار، لباس زیر زنانه سکسی هستند و به خاطر شهوت انگیزبودن طراحی شده اند. این شورت منفذی دارد که ناحیه ی جلوی واژن شما را باز نگه میدارد.

زمان مناسب برای پوشیدن در دوران پریودی: پوشیدن این شورت در دوران پریودی، توصیه نمیشود.

این شورت را به عنوان لباس خواب سکسی بپوشید.

 

شورت زنانه

۱۳- ست شورت و جوراب

شورت های گارتر ترکیبی از شورت های توری و ساق چسبیده به آن، با کمربندی بند مانند هستند و به عنوان یکی از سکسی ترین لباس های زیر زنانه محسوب میشوند. دنیای احتمالات را کشف کنید، شورت های گارتر را بپوشید و بگذارید همسرتان جذب شما شود!

پوشیدن این مدل لباس زیر زنانه به همراه چه لباسهایی مناسب است: پیراهن و دامن

 

شورت و جواراب

خانم های عزیز! این مقاله گشت و گذاری در دنیای لباس زیر زنانه بود که اغلب درمورد آن صحبت نمیشد، درحالیکه باید درمورد آن آگاهی داشته باشید. امیدواریم خوشتان آمده باشد!

پربازدیدترین + خرید
پرفروشترین + خرید
محبوبترین + خرید
ارزانترین
ارزانترین + خرید
گرانترین
گرانترین + خرید
جدید ترین
جدیدترین + خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *